Venüsbet Güncel, Mustafa Cengiz’den Play-Off Yorumu!

Sporla ilgili en son ve en güncel haberlere venüsbet haber  sekmesinden  ulaşabilirsiniz.

Sarı Kırmızılı ekibin Başkanı Mustafa Cengiz, Kulüpler Birliği Vakfı’nın toplantısının ardından açıklamalarda bulundu. Kulüpler Birliği Vakfı Başkanı Mehmet Sepil, vakfın telekonferans yöntemiyle yapılan toplantısıyla ilgili yaptığı açıklamada Süper Lig’in geleceği ile ilgili 3 senaryo konuşulduğunu, yeni tip koronavirüs (COVID-19) salgınının sürecinin uzaması halinde play-off seçeneğinin devreye girebileceğini belirtmişti.

Düzenlenen toplantıya katılan Galatasaray kulüp Başkanı Mustafa Cengiz de toplantının ardından DHA‘ya özel açıklamalarda bulundu.

Gelmesi gündemde olan Play-off sisteminin haksızlık olacağını ifade eden Mustafa Cengiz “Saat 1’den, 4’e kadar tartıştık. Bütün kulüp başkanları sağ olsunlar değerli düşüncelerini söyledi. Ama asla gündemimize play-off diye bir şey girmedi. Tartışılan konu liglerin başlama tarihiydi. Futbolcuların gelişemeden tekrar formuna kavuşmasındaki aralıklar. Bununla ilgili 2 görüş belirdi. 17 veya 30 Nisan başlangıç. Bütün kulüplere haksızlık. İlk 8’den başlarsan 9’uncuya, ilk 4’ten başlarsan 5’e, ilk 10’dan başlarsan 11’inci takıma haksızlık olur. Kim buna karar verecek? Alınan bütün kararlara uyacağız. TFF ve Spor Bakanlığıyla birlikte yürüteceğiz” şeklinde konuştu.

Bu tarz haberlere, istatistiklere ve analizlere sizde sitemiz venüsbet güncel giriş adresinden ulaşabilir ve tüm maçlarda olduğu gibi Süper Lig maçlarına da venüsbet yeni giriş adresinde canlı bahis yapabilirsiniz. Ayrıca sitemizle ilgili sorularınız, talepleriniz, istekleriniz ve görüşleriniz için venüsbet canlı destek sekmesinden bize ulaşabilirsiniz.