Venüsbet Güncel – Başkan Ali Çetin’den Barrow Yorumu!

Sporla ilgili güncel durumlar ve haberlere venüsbet haber adresinden ulaşabilirsiniz.

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Denizlispor Kulübü Başkanı Ali Çetin, yıldız futbolcuları Modou Barrow’un yaklaşık olarak 10 gün önce kulüpten izinsiz yurt dışına gittiğini söyledi.

Başkan Çetin, Anadolu Ajansı muhabirine, 27 yaşındaki kanat oyuncusu Modou Barrow ile bir süredir iletişim kuramadıklarını ifade etti. 

En son olarak oyuncunun menajerine ulaştıklarını vurgulayan Çetin, şöyle konuştu:

“Kendisi bize futbolcunun ailevi sorunlarından bahsetti. Yaptığımız araştırmada Modou Barrow’un yaklaşık 10 gün önce kulüpten izinsiz yurt dışına gittiğini öğrendik. Ailevi nedenlerden dolayı gitmiş olabilir. Kendisine ulaşamıyoruz. Kimseye haber vermeden gitmiş. Barrow’un takımdan izinsiz ayrılışı ilk değil. Yönetim olarak bir karar vereceğiz. Geçerli bir mazereti var mı yok mu görüşülüyor. Barrow, hem kendi sağlığını hem de ailesinin sağlığını tehlikeye attı. Tekrar Türkiye’ye dönse bile en az 14 gün karantina süresi var, değerlendirip bakacağız.” 

Başkan Ali Çetin, takımın 2 Nisan Perşembe günü Haluk Ulusoy Tesisleri’nde toplanması yönünde bir karar aldıklarını ancak bunu 6 Nisan’a ertelediklerini sözlerine ekledi. 

Bu tarz haberlere, istatistiklere ve analizlere sizde sitemiz venüsbet güncel  giriş adresinden ulaşabilir ve tüm maçlarda olduğu gibi Süper Lig maçlarına da venüsbet yeni giriş adresinde canlı bahis yapabilirsiniz. Ayrıca sitemizle ilgili sorularınız, talepleriniz, istekleriniz ve görüşleriniz için venüsbet canlı destek sekmesinden bize ulaşabilirsiniz.